Boxnet Nedir ?

5651 Sayılı Yasal Kanuna Uygun Loglama Sistemi Sizde Hemen İşletmenizi Güvence Altına Alın.

K

amuya açık kablosuz ağ hizmetlerinin verildiği otel, kafe, eğitim kurumları ve misafir ağları gibi yerlerde internet erişimlerini güvenli bir şekilde sağlamak için kullanılan hotspot çözümüdür.
Firmanıza özel karşılama ekranı oluşturabilir, farklı kimlik doğrulama yöntemlerini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. İnternet erişimlerini kayıt altına alabilir, 5651 Kanununun gerekliliklerini yerine getirebilirsiniz.
Firewall ve filtreleme özellikleri ile iç ağınızın yönetimini ve misafir ağınızı tek bir cihazda birleştirebilirsiniz. Ayrıca bu özellikleri misafirleriniz için de kullanabilir, misafirlerinizin iç ağa erişimini engelleyebilirsiniz.
Farklı işletim sistemleri ve tarayıcılar ile çalışabilme özelliği sayesinde tarayıcı bağımsız karşılama ekranı oluşturabilir, Akıllı telefonlardan ya da tablet bilgisayarlardan kolaylıkla oturum açabilirsiniz.

boxnet_kutu-02

Entegrasyon

SQL, Oracle, Firebird veri tabanları ile anlık entegrasyon çözümleri

Ücretsiz Güncelleme

Firewall sistem ve Hotspot yazılımlarımız ücretsiz olarak güncellenmektedir. Her yıl versiyon güncellemesi için ücret ödemenize gerek yoktur.

Kolay Kullanım

Box Net İle Sizde Firewall Uzmanı Olun Kolay Kullanımı ile Kontrol Sizde

7/24 Online Destek

BOXNET teknik ekibi kurduğu sistemler için kesintisiz hizmet vermektedir. İnternet çağında internetsiz kalmamanız bizim için önemlidir.

5651 LOG SERVER

Yasa, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi hakkındaki kanundur.

Firewall

Box Net İle Sizde Kendi Kurallarınızı Oluşturun Dilediğiniz Siteleri Engelliye Bilir Dilediğiniz Hız Limitini Tanımlaya Bilirsiniz

shadow